خانه » پهنای باند اختصاصی

پهنای باند اختصاصی

پهنای باند اختصاصی

پهنای باند اختصاصی (Dedicated bandwidth) ؛ نوعی از پهنای باند است که منحصرا در اختیار کاربر و سازمان است.  معمولاً یک تجارت، رزرو شده است . حلقه‌بندی پهنای باند تضمین می‌کند که کسب‌ و کار همیشه همان توان بالای داده را دریافت می کند، از این رو حتی در اوج مصرف اینترنت نیز سرعت اینترنت ، همچنان بسیار بالا است و شما افت سرعت را تجربه نخواهید کرد .

لازم به ذکر است که پهنای باند اختصاصی معمولاً از نوع متقارن است. این بدان معنی است که اتصال می تواند داده ها را با همان سرعت بالا ارسال و دریافت کند. و به عبارتی دیگر سرعت دانلود و آپلود آن یکسان است.

سرویس اینترنت اختصاصی ما سریع‌ترین سرعت اینترنت را برای مشاغل، با ۱۰۰% دسترس بودن را ارائه می‌دهد. سرعت های تضمین شده واقعی تا ۱ گیگابیت بر ثانیه.

هزینه اتصال اختصاصی به محل اتصال و میزان پهنای باند مورد نیاز بستگی دارد.

خدمات پهنای باند اختصاصی بلوط از طریق نصب رادیو (یک رادیو سمت پاپ سایت بلوط و رادیو دیگر روی ساختمان مشتری) و ایجاد یک کانال ارتباطی نقطه به نقطه بی سیم (ارتباط بی سیم) به مشتری ارائه می گردد.یزان پهنای باند مورد نیاز بستگی دارد.

راه حل های پهنای باند اختصاصی متناسب با نیازهای شما.

پهنای باند اختصاصی، انتخابی ایده‌آل برای سازمان‌ها، کسب‌ و کارها و کاربرانی است که برای افزایش ضریب بهره‌وری و بهبود فرآیندهای کاری خود به اتصال اینترنتی مطمئن، امن و پایدار نیاز دارند. کاربران با دریافت این سرویس، از سرعت فوق‌العاده دانلود و آپلود، کاهش قابل توجه نرخ تاخیر، ارتقای عملکرد شبکه و گزینه‌های شخصی‌سازی متعدد بهره‌مند خواهند شد.

بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ ها وجود دارند که ادامه فعالیت تجاری آنها وابسته به اینترنت است، اینترنت اشتراکی دارای محدودیت‌هایی است که در بسیاری از شرایط توان پاسخ‌گویی به نیازهای ارتباطی آنها را ندارد و مشکلات عملکردی ازجمله کاهش سرعت در دوره‌های اوج استفاده را ایجاد می کند. با این حال، اکثر کسب و کارها نمی توانند مشکلات اینترنت یا اتصال کند را تحمل کنند.  پهنای باند اختصاصی بلوط ، دسترسی شرکت‌ ها و سازمان‌ ها را به اینترنت پرسرعت با ظرفیت بالا، تاخیر کم و کیفیت مطلوب فراهم می‌سازد. این سرویس کاملا اختصاصی بوده و کیفیت آن در تمامی ساعات شبانه‌روز تضمین می‌شود. امکان دسترسی شرکت‌ها و سازمان‌ها را به اینترنت پرسرعت با ظرفیت بالا، تاخیر کم و کیفیت مطلوب فراهم می‌سازد.

پهنای باند اختصاصی چیست؟

در پاسخ به این سوال ، پهنای باند اختصاصی Dedicated bandwidth چیست؟ ارتباطات خصوصی و یک به یک را بین مشتریان و ارائه دهندگان خدمات فراهم می کند. توسط سایر مشاغل به اشتراک گذاشته نمی شود، بنابراین می توانید از انتقال داده بسیار ایمن به صورت داخلی و از طریق برنامه های ابری لذت ببرید. ارائه دهندگان معمولاً دفاع از تهدیدهای اضافی را ارائه می دهند.

پهنای باندی است که صرفاً برای استفاده از یک مشترک، معمولاً یک تجارت، رزرو شده است. حلقه‌بندی پهنای باند تضمین می‌کند که کسب‌وکار همیشه همان توان بالای داده را دارد با سایر مشتریان به اشتراک گذاشته نمی شود. در حالی که معمولاً با قیمت‌های بالاتری عرضه می‌شود، ویژگی‌های تجاری و سرعت بالاتری نسبت به بسیاری از جایگزین‌های دسترسی به اینترنت را برای مشترک ارائه می‌کند.

پهنای باند اختصاصی
پهنای باند اختصاصی

ویژگی های سرویس پهنای باند اختصاصی اینترنت بلوط :

  • عضو  RIPE جهت اختصاص IP Address به مشترکين
  • ارسال و دریافت اطلاعات به صورت متقارن (اینترنت متقارن)
  • بهترین زمان پاسخ (Ping)
  •  Route و تعین مسیر از طریق پروتکل مسیریابی BGP
  •  انتقال از بستر بی‌ سیم Wireless
  •  برنامه مانیتورینگ جهت مشاهده وضعیت سرویس
  • امکان افزایش  در هر زمان از شبانه روز
  •  پشتیبانی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته