خانه » تعرفه خدمات

طرح ها و تعرفه خدمات

طرح ها و تعرفه خدمات شبکه ارتباطات بلوط

تجربه‌ای متفاوت از اینترنت!

در جدول‌های زیر می‌توانید، طرح ها و تعرفه اینترنت بی‌ سیم (وایرلس) و پهنای باند اختصاصی اینترنت شبکه ارتباطات بلوط را برای مشترکین خانگی و تجاری مشاهده نمائید.

طرح ها و تعرفه خدمات
حجم اضافه سرویس وایرلس

  پهنای باند اختصاصی (Dedicated) شرکت شبکه ارتباطات بلوط از نظر کمی و کیفی بهترین و مطمئن‌ترین روش ارتباط با شبکه جهانی اینترنت است.
در این روش برخلاف روشهای دیگر اینترنت پرسرعت، پهنای‌باند مشترک منحصراً متعلق به اوست.

    پهنای‌باند ارسال و دریافت اطلاعات به هر میزان و به صورت متقارن مطابق با درخواست مشترک انتخاب می‌شود و در هر زمان قابل افزایش می باشد.

در شرایطی که دسترسی به اینترنت از طریق شبکه تلفن شهری (PSTN) مقدور نبوده و یا راه‌حل‌های   ADSLو Dialup جوابگوی نیاز کاربران اینترنت نباشد، استفاده از روش‌های بی‌سیم بهترین راه پیشنهادی   شبکه ارتباطات بلوط به کلیه کاربران است.

   اینترنت بی‌سیم که توسط شبکه ارتباطات بلوط ارائه می‌شود، به واسطه ویژگی‌های فنی خود، امکان   برقراری ارتباط محاوره‌ای راه دور، ویدئو کنفرانس و امکانات دیگری همچون VoIP را برای کاربران خود   ایجاد می‌نماید .

سرویس های اینترنت ویژه مجتمع ها و برج ها امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را برای تمامی ساکنین مجتمع فراهم می کنند. در این روش ابتدا اینترنت بوسیله لینک های بی سیم با سرعت های خیلی بالا تا مجتمع رسانده شده ، سپس به هر یک از واحدها از طریق خطوط تلفن مجتمع، کابل شبکه و یا حتی سیم های برق اینترنت پرسرعت داده می شود . سرویس های اینترنت پرسرعت ویژه مجتمع ها و برج ها بدون اشغالی خط تلفن، به شما امکان می دهد تا با سرعتی    بالا در دنیای مجازی گام بردارید.

عالی برای شما

با تنوع سرویس در بستر خانگی و تجاری ، بلوط تعرفه سرویس های (تعرفه اینترنت بی‌ سیم) متنوعی را در اختیار مشترکین قرار میدهد.

جهت مشاوره و دریافت پیشنهاد با واحد فروش  بلوط تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید تجهیزات  شبکه می توانبد به فروشگاه بلوط مراجه نمایید