خانه » خدمات » اینترنت ویژه مجتمع‌ها

اینترنت ویژه برج‌ها و مجتمع‌ها

اینترنت ویژه برج‌ها و مجتمع‌ها ، امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را برای تمامی ساکنین مجتمع‌ فراهم می کنند.

در این روش ابتدا اینترنت بوسیله لینک بی سیم (وایرلس)  تا مجتمع رسانده شده ، سپس به هر یک از واحدها از طریق  کابل شبکه و یا سیم برق با تکنولوژی پاورلاین ، یا با اکسس پوینت به صورت  وایرلس ، توزیع می شود.

لازم به ذکراست پیش نیاز بررسی پیشنهادات وجود حداقل ۱۰متقاضی در یک برج یا مجتمع مسکونی می باشد .در صورتیکه تعداد متقاضیان کمتر از این تعداد باشد امکان ارائه سرویس وجود ندارد.

مزایای سرویس اینترنت مجتمع‌های مسکونی :

• عدم محدودیت در تعداد مشترک برای ارائه سرویس

• راه­‌اندازی در کم­‌ترین زمان ممکن به دلیل حذف MDF مراکز مخابراتی

• اختصاص تجهیزات ویژه

• استفاده سریع و آسان، بدون نیاز به شماره گیری

• بدون هزینه تلفن و آبونمان

• دست‌یابی به کیفیت بی‌نظیر خدمات به دلیل کوتاه شدن مسیرهای ارتباطی

• پشتیبانی شبانه روزی

اینترنت ویژه مجتمع‌ها

پهنای باند اختصاصی (Dedicated) شرکت شبکه ارتباطات بلوط از نظر کمی و کیفی بهترین و مطمئن‌ترین روش ارتباط با شبکه جهانی اینترنت است.
در این روش برخلاف روشهای دیگر اینترنت پرسرعت، پهنای‌باند مشترک منحصراً متعلق به اوست.

پهنای‌ باند ارسال و دریافت اطلاعات به هر میزان و به صورت متقارن مطابق با درخواست مشترک انتخاب می‌شود و در هر زمان قابل افزایش می باشد.

در شرایطی که دسترسی به اینترنت از طریق شبکه تلفن شهری (PSTN) مقدور نبوده و یا راه‌حل‌های ADSL و Dialup جوابگوی نیاز کاربران اینترنت نباشد، استفاده از روش‌های بی‌سیم بهترین راه پیشنهادی   شبکه ارتباطات بلوط به کلیه کاربران است.

اینترنت بی‌سیم که توسط شبکه ارتباطات بلوط ارائه می‌شود، به واسطه ویژگی‌های فنی خود، امکان برقراری ارتباط محاوره‌ای راه دور، ویدئو کنفرانس و امکانات دیگری همچون VoIP را برای کاربران خود ایجاد می‌نماید .

سرویس های اینترنت ویژه مجتمع ها و برج ها امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را برای تمامی ساکنین مجتمع فراهم می کنند. در این روش ابتدا اینترنت بوسیله لینک های بی سیم با سرعت های خیلی بالا تا مجتمع رسانده شده ، سپس به هر یک از واحدها از طریق خطوط تلفن مجتمع، کابل شبکه و یا حتی سیم های برق اینترنت پرسرعت داده می شود . سرویس های اینترنت پرسرعت ویژه مجتمع ها و برج ها بدون اشغالی خط تلفن، به شما امکان می دهد تا با سرعتی بالا در دنیای مجازی گام بردارید.

نحوه توزیع سرویس در داخل مجتمع :

با بازدید و بررسی کارشناسان شرکت از مجتمع، نحوه توزیع اینترنت بین واحدهای مجتمع‌ مسکونی مشخص می گردد. در حال حاضر با سه روش این امر امکان پذیر است:

کابل شبکه (LAN) :  در این روش اینترنت با کیفیت خیلی بالایی از طریق بستر کابل شبکه به واحد های رسانده می شود، البته پیش نیاز این روش وجود یا ایجاد این بستر می باشد.
خطوط برق (پاورلاین):  با فناوری پاورلاین می توان اینترنت را از طریق جریان برق ارائه داد. در این روش با اتصال مودم مخصوص به هر یک از پریزهای برق واحدها امکان اتصال به اینترنت میسر می شود.

اینترنت ویژه مجتمع‌ها

لینک های بی سیم (Wireless) : با نصب چند اکسس پوینت در محل های مناسب ، به ساکنین سرویس اینترنت ارائه می شد.

اینترنت ویژه مجتمع‌ها

عالی برای شما

در شرایطی که دسترسی به اینترنت از طریق شبکه تلفن شهری مقدور نبوده و یا راه‌حل‌های ADSL جوابگوی نیاز کاربران  نباشد.

استفاده از اینترنت بی سیم راه پیشنهادی شبکه ارتباطات بلوط  است.

درخواست مشاوره رایگان اینترنت ویژه مجتمع‌ها

Hidden

مراحل بعدی: یک افزونه ایمیل را همگام کنید

برای استفاده بیشتر از فرم خود، پیشنهاد می کنیم این فرم را با یک افزونه ایمیل همگام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های افزودنی ایمیل خود، از صفحه زیر (https://www.gravityforms.com/the-8-best-email-plugins-for-wordpress-in-2020/) دیدن کنید. مهم: قبل از انتشار فرم، این نکته را حذف کنید.
مشخصات فردی(ضروری)