خانه » خدمات

خدمات ما

مهم‌ترین خدمات قابل ارایه به مشتریان بلوط عبارت‌اند از:

بلوط سبدی کامل از خدمات و محصولات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .

اینترنت بی‌سیم تجاری

استفاده از اینترنت بی‌سیم بهترین راه پیشنهادی شبکه ارتباطات بلوط به کاربران تجاری و شرکتی است . به واسطه ویژگی‌های فنی خود، امکان برقراری ارتباط محاوره‌ای راه دور، ویدئو کنفرانس و امکانات دیگری همچون VoIPرا برای کاربران ایجاد می‌نماید .

خدمات  پهنای باند اختصاصی
تجربه اینترنت بدون افت کیفیت

شبکه ارتباطات بلوط با در اختیار داشتن چندین پاپ‌سایت امکان برقراری ارتباط بی‌سیم جهت ارسال و دریافت پرسرعت و مطمئن اطلاعات را فراهم نمودهو این آمادگی را دارد که این سرویس را در اسرع وقت برای متقاضیان راه‌اندازی نماید.

خدمات  پهنای باند اختصاصی
یکی دیگر از راهکارهای پهنای باند بلوط ، راهکار اتصال نقطه به نقطه است که برای ایجاد شبکه‌های خصوصی مجازی برای اتصال دو یا چند نقطه از سازمان یا شرکت و ارسال و دریافت اطلاعات به کار می‌رود. بسیاری از سازمان‌ها  و شرکت ها برای برقراری ارتباط امن میان دفترها و شعب خود به بستری پایدار و اختصاصی شده نیازمندند. خدمات ارتباط نقطه به نقطه‌ی بلوط نیز چنین بستری را با ویژگی‌های زیر در اختیار مشتریان می‌گذارد.
پاورلاین‌

پاورلاین امکان اتصال کامپیوترهای یک ساختمان را بدون نیاز به کابل‌کشی شبکه و با استفاده از سیم‌کشی برق ساختمان فراهم می‌سازد. مزیت استفاده از پاورلاین امکان ایجاد شبکه‌ی کامپیوتری در ساختمان‌هایی است که عملیات کابل‌کشی در آن دشوار است یا دسترسی به تمام مکان‌های ساختمان ممکن نیست . این دستگاه به پریز برق معمولی متصل شده و امکان اتصال سیستم‌ها به یکدیگر را از طریق درگاه اترنت یا دسترسی بی‌سیم فراهم می‌سازد.

سرویس اینترنت بی‌سیم خانگی

در شرایطی که دسترسی به اینترنت از طریق شبکه تلفن شهری  مقدور نبوده و یا راه‌حل‌های ADSL جوابگوی نیاز کاربران اینترنت نباشد. استفاده از اینترنت بی‌سیم(وایرلس) بهترین راه پیشنهادی شبکه ارتباطات بلوط به کاربران است.

فروش تجهیزات شبکه

در راستای گسترش فرهنگ تجارت الکترونیک در کشور و همچنین ارائه خدمات آنلاین در زمینه فروش تجهیزات شبکه و IT همراه با گارانتی رسمی این محصولات و با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص در زمینه طراحی شبکه با رعایت استانداردهای جهانی در بستری امن بر طبق نیاز و سلیقه ایرانیان ارائه می نماید.

سرویس اینترنت ویژه برج‌ها و مجتمع‌ها

امکان استفاده از اینترنت پرسرعت را برای تمامی ساکنین مجتمع فراهم می کنند. در این روش ابتدا اینترنت بوسیله لینک های بی سیم تا مجتمع رسانده شده ، سپس به هر یک از واحدها از طریق کابل شبکه و یا حتی سیم های برق اینترنت پرسرعت داده می شود.