خانه » بلاگ » اینترنت اختصاصی

اینترنت اختصاصی چیست؟

دسترسی به اینترنت اختصاصی – این اتصالی است که از طریق اترنت یا لینک ارتباط خصوصی ارائه می شود و با سایر مشتریان به اشتراک گذاشته نمی شود. در حالی که معمولاً با قیمت‌های بالاتری عرضه می‌شود،  ویژگی‌های تجاری و سرعت بالاتری نسبت به بسیاری از گزینه ها دسترسی  به مشترک ارائه می‌کند.

اینترنت اختصاصی

دسترسی به اینترنت اختصاصی چیست؟

راهنمای مالک کسب و کار برای بازگشت سرمایه پهنای باند

برای بسیاری از کاربران اینترنت، انواع اتصالات اینترنتی موجود محدود، گیج کننده و در اصطلاح فنی توضیح داده شده است. بهترین گزینه گزینه ای است که نیازها و خواسته های کسب و کار شما را با آنچه در دسترس است هماهنگ کند. اشتراک‌گذاری یا اختصاصی بودن اتصال معمولاً هنگام انتخاب یک سرویس اینترنت خانگی در نظر گرفته نمی‌شود، اما برای عملکرد برنامه‌های تجاری شما بسیار مهم است. بسیاری از کاربران خانگی از «بهترین تلاش» راضی هستند، اینترنت مشترکی که در آن زمانی که چندین مشتری سعی می‌کنند همزمان به اینترنت دسترسی داشته باشند، عملکرد می‌تواند تحت تأثیر قرار گیرد

دسترسی به اینترنت اشتراکی به مشتریان این امکان را می دهد که با قیمت پایین سرعت بالایی داشته باشند. در برخی موارد، دسترسی مشترک می‌تواند مشکلات عملکردی همراه با کاهش سرعت در دوره‌های اوج استفاده را ایجاد کند. با این حال، اکثر کسب و کارها نمی توانند مشکلات اینترنت یا اتصال کند را تحمل کنند. اینترنت ضعیف می تواند منجر به تجربه کاربری ضعیف، مهلت های از دست رفته و بدتر شود.

اینجاست که دسترسی به اینترنت اختصاصی وارد می شود. با دسترسی اختصاصی، مقدار مشخصی از پهنای باند برای کسب و کار شما در دسترس است و با سایر مشتریان به اشتراک گذاشته نمی شود. معیارهای عملکرد خاصی برای شما ارائه شده است که مثلاً در دسترس بودن بالا و تأخیر کم را پوشش می دهد.