تاریخچه تاسیس

 


شبکه ارتباطات بلوط در سال 1386تحت عنوان یک شرکت کامپیوتری به ثبت رسید و فعالیت خود را در زمینه شبکه‌های ارتباطی و  شبکه و ارتباطات بی‌سیم آغاز نمود. شبکه ارتباطات بلوط  در سال    1389وارد عرصه ارئه خدمات ADSL نمود مجموعه‌ای منحصربفرد با مجوزهای فعالیت قانونی گروه شبکه ارتباطات بلوط مشتمل بر دو شرکت و نیروی متخصص دارای مجوزهای رسمی ارائه خدمات مخابراتی ISP ،VoIP ،PAP در صنعت ارتباطات اینترنتی در حال فعالیت است.
اين شركت در راستاي پيشبرد اهداف اطلاع رساني به اقشار عموم مردم فعاليت خود را در زمينه اينترنت و شبكه هاي گسترده و فناوري اطلاعات آغاز كرده است
شبکه ارتباطات بلوط داراي مجوز رسمي  ispاز سازمان مقررات ميباشد و همگام با پيشرفت تكنولو‍ژي روز جهان با ارائه خدمات نو و با در اختيار داشتن كادر  فني مجرب در زمينه اينترنت هاي با خطوط  ADSL  و اختصاص فضا و سرويس ايميل در اينترنت در خدمت همشهريان عزيز ميباشد .

معرفی : شرکت در زمینه انجام فعالیت‌های سخت‌افزاری و پیاده‌سازی شبکه‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات شامل کلیه فرآیند‌های مشاوره، طراحی، فروش و ارائه محصول، نصب و راه‌اندازی و تعمیرات و پشتیبانی تاسیس گردید.
به صورت تخصصی در حوزه‌های زیر به فعالیت می‌پردازد:
•    سرویسهای اینترنت پرسرعت ADSL
•    سرویسهای تلفن اینترنتی (VoIP)
•    سرویسهای حرفه‌ای میزبانی وب و ثبت Domain
•    فروش کامپیوترهای شخصی و نوت‌بوک وتجهیزات شبکه و فروش قطعات و لوازم جانبی
•    خدمات، پشتیبانی  سخت‌افزاری
گروه شبکه ارتباطات بلوط با داشتن تجربه طولانی در زمینه ارائه خدمات شبکه وهم اکنون با ارائه سرویس‌های اینترنت و نیز پرسنل متخصص فنی در زمینه‌های نرم افزارهای سیستم و کاربردی طیف وسیعی از خدمات اینترنتی و مهندسی را ارائه می‌نماید که در زیر به توضیح مختصر آنها می‌پردازیم.
سرویس مناسب کاربران خانگی :
اگر از اینترنت برای استفاده‌هایی چون ارسال و دریافت E-mail، مرور صفحات وب، دانلود در اندازه معمولی عکس و موسیقی و ... استفاده می‌نمایید، سرویس ADSL را به شما توصیه می‌نماییم. سرویس‌های ADSL بلوط در انواع «حجمی وزمانی و نامحدود ومحدود» تعریف شده‌اند که بسته به نیاز مشترک و نوع استفاده، از طرف کارشناسان فروش به شما معرفی گردیده و در اختیارتان قرار می‌گیرد. حال با توجه به مواردی که بیان شد اگر در منطقه‌ای ساکن هستید که ظرفیت پورت‌های مخابراتی آن منطقه تکمیل گردیده یا خط تلفن شما فیبر نوری یا PCM است و می‌بایست در لیست انتظار شرکت‌های ارائه دهنده خدمات منتظر بمانید، به جای انتظار می‌توانید از سرویس‌های بی‌سیم شبکه ارتباطات بلوط استفاده نمایید که در ادامه به شرح مختصر آنها خواهیم پرداخت.
سرویس مناسب سازمان‌ها و شرکت‌ها
اگر کاربر شرکت و یا سازمان هستید، می‌توانید از سرویس‌های Wireless و ADSL با پهنای باند بیش از 128Kbps استفاده نمایید. :
سرویس‌های مختلف شبکه ارتباطات بلوط:
•    دسترسی به اینترنت از طریق خطوط پرسرعت (ADSL2+) و خدمات تكمیلی آن
•    اینترنت ADSL
گروه شبکه ارتباطات بلوط با سرمایه‌گذاری بسیار، یکی از بزرگترین و مجهزترین شبکه‌های ADSL را در سطح آذربایجان شرقی راه‌اندازی نموده. شبکه ADSL شبکه ارتباطات بلوط در حال حاضردر مرکز مخابراتی  آذربایجان شرقی گسترده شده که روز به روز پوشش آن وسیع‌تر می‌گردد. اطلاعات بیشتر ...
•    ارایه‌ی خدمات پهنای باند
•    شبكه‌های خصوصی مجازی (VPN)
•    خدمات مكالمه تلفن بین‌المللی (VoIP)
تلفن بین‌الملل (VoIP)
گروه شبکه ارتباطات بلوط با راه‌اندازی سرویس جدید VoIP، برقراری ارتباط تلفن بین‌الملل اینترنتی را بر روی خطوط ADSL خود امکان پذیر نموده است. به این ترتیب مشتری‌های خدمات ADSL شبکه ارتباطات بلوط برای برقراری تماس تلفنی بین‌الملل می‌توانند، بسادگی با خرید اعتبار تلفن بر روی اشتراک ADSL خود با پرداخت الکترونیک، از این سرویس شبکه ارتباطات بلوط بهره‌مند شوند. اطلاعات بیشتر ...
•    تجهیزات ومشاوره فنی شبکه
•    Wirless
•    اینترنت بی‌سیم Wireless


شبکه ارتباطات بلوط ارائه دهنده خدمات دسترسی به اینترنت بی‌سیم با پهنای باند اشتراکی، برای مصرف کننده نهایی است. کاربر این سرویس می‌تواند، از این خدمات در محدوده پوشش این شبکه در سطح شهر تبریز، استفاده نماید. اطلاعات بیشتر ... ارایه‌ی محصولات و خدمات كارا به مشتریان بر اساس آخرین فناوری‌های روز و پیشرفت‌های به دست آمده در عرصه‌ی فناوری اطلاعات و ارتباطات به گونه‌ای كه بتواند نیاز آنان را با بالاترین كیفیت ممكن برآورده سازد، محور فعالیت‌های گروه شبکه ارتباطات بلوط محسوب می‌شود.
شبکه ارتباطات بلوط برای دست‌یابی به این هدف و ارایه‌ی سبد كاملی از محصولات و خدمات حوزه‌ی اینترنت و پهنای باند، تیم كارآمدی از متخصصان و كارشناسان فنی زبده را گرد هم آورده است و خدمات متنوعی را در حوزه‌های مختلف ارتباطات دیتا به مشتریان خود ارایه می‌دهد.


پس از ارایه‌ی مشاوره‌های مورد نیاز و انتخاب محصولات و خدمات توسط مشتریان، دامنه‌ی وسیعی از خدمات پشتیبانی گروه شبکه ارتباطات بلوط آغاز می‌شود و مشتریان می‌توانند با خیالی آسوده به استفاده از خدمات این گروه بپردازند. گفتنی ا‌ست، اهمیت ارایه‌ی خدمات پس از فروش و پشتیبانی شبانه‌روزی به مشتریان از همان ابتدای فعالیت مورد توجه مدیران گروه شبکه ارتباطات بلوط بوده و تیمی كارآمد از متخصصان و كارشناسان فنی زبده برای این منظور تشكیل شده است كه به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته، آماده‌ی ارایه‌ خدمات پشتیبانی و پاسخ‌گویی به مشكلات مشتریان هستند.


گفتنی ا‌ست،  شبکه ارتباطات بلوط ، برای رسیدن به سه ویژگی اصلی «سرعت»، «كیفیت» و «هزینه مناسب با در نظرگرفتن كیفیت» در ارایه‌ی خدمات خود، برنامه‌ریزی‌های دقیق و منسجمی انجام داده و سرمایه‌گذاری‌های جدیدی را برای رسیدن به این هدف آغاز كرده است. این سه ویژگی، در بحث انتقال داده و برقراری ارتباط، مهم‌ترین عناصر به شماره می‌آیند.